ALBO Meble Sklepowe

 • Full Screen
 • Wide Screen
 • Narrow Screen
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Drukuj

WYPOSAŻENIE SKLEPÓW- OBSŁUGA HANDLU - MEBLE SKLEPOWE

   Dział Wyposażenia Sklepów ma w naszej firmie najszerszy zakres działania. 20 lat pracy przy obsłudze handlu pozwoliło nam zbudować szeroką ofertę. Kompleksowa obsługa handlu obejmuje wyposażenie sal sprzedażowych, zapleczy socjalnych i hal magazynowych. Naszymi klientami są zarówno niewielkie firmy jak i duże sieci handlowe pracujące w branżach: spożywczej, przemysłowej i konfekcyjnej.

   Obsługa klienta rozpoczyna się od precyzyjnego określenia jego potrzeb i oczekiwań. Nasi projektanci wykonują projekty sklepów zaczynając od opracowania projektu funkcjonalnego i w kolejnym etapie zaproponowania design-u. Właśnie design w połączeniu z logiczną funkcjonalnością jest tym czynnikiem, który pozwoli wyróżnić Państwa sklep i wzbudzić zainteresowanie kupujących dobrze prezentowanymi produktami.

   Realizacją projektów i montażem zajmują się nasi wyspecjalizowani pracownicy montażu, więc klient ma pewność solidnego i prawidłowego zamontowania dostarczanego wyposażenia.

W naszej ofercie:
 •  Wyposażenie sklepów spożywczych i przemysłowych - regały metalowe i płytowe, lady, ciągi chłodnicze, lady i szafy chłodnicze, systemy prowadzenia klienta, kosze, wózki wagi , krajalnice ,
 •  Wyposażenie hurtowni -regały magazynowe, regały wysokiego składu, wózki transportowe,
 •  Wyposażenie sklepów odzieżowych, sklepów sportowych- lady, regały, gabloty, systemy meblowe, panele ścienne typu SpacePanel kosze, wieszaki, stojaki, manekiny,
 •  Wyposażenie dyskontów i stoisk promocyjnych- systemy koszy i regałów koszowych,
 •  Wyposażenie zapleczy socjalnych: szafy bhp dla pracowników,  odzież ochronna, tabliczki i instrukcje bhp...

Dysponujemy również całą gamą akcesoriów niezbędnych w każdym sklepie tj. metkownice i metki, zapinarki  etykietowe, zawieszki i listwy cenowe, wagi, krajalnice,  profesjonalną chemię i wiele innych

MEBLE SKLEPOWE - EKSPOZYCYJNE - ZAKŁAD PRODUKCYJNY

  Od 16 lat zajmujemy się produkcją mebli sklepowych i ekspozycyjnych. Nasze wyroby są wykorzystywane w wielu sklepach, zakładach jubilerskich, galeriach handlowych, piekarniach, galanteriach. Zaprojektowaliśmy je z myślą o solidności, funkcjonalności i eleganckim wyglądzie. Nasze meble wykonujemy na nowoczesnych maszynach sterowanych numerycznie. Dzięki temu możemy oferować je w konkurencyjnych cenach i najwyższej jakości.

  Meble zostały podzielone na systemy ze względu na swoje przeznaczenie, rodzaj użytych materiałów i cenę. Istnieje także możliwość wykonania mebli zgodnie z indywidualnym projektem, który stworzą dla Państwa nasi specjaliści. Podczas projektowania klienci są zapoznawani z wizualizacją, która ułatwia wyobrażenie sobie efektu końcowego. Zapewniamy montaż i dowóz naszych produktów.

  Szczegółowe informacje i zdjęcia znajdziecie Państwo w zakładce "Produkcja - meble sklepowe".

You are here: Wyposażenie Sklepów