ALBO Meble Sklepowe

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

O Firmie

Siedziba ALBO   Firma ALBO została założona w 1992 roku w Olsztynie. Od początku działalności zajmujemy się branżą wyposażenia sklepów - handlu i gastronomii. Na terenie Polski północnowschodniej jesteśmy największą firmą w tej branży. Jesteśmy przedstawicielami wielu znanych marek sprzętu i urządzeń. Większość asortymentu oferujemy bezpośrednio z naszego magazynu. 

    Specjalizacją ALBO jest  produkcja mebli sklepowych i ekspozycyjnych. Nasza oferta prezentowana jest w sieci firm partnerskich, a obszar na jakim operujemy obejmuje całą Polskę oraz niektóre kraje UE.

    ALBO znajduje się w centrum miasta Olsztyn. W 2009 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby gdzie znajduje się nasz dział handlowy, wzorcownia, magazyny i hale produkcyjne. 
Dział handlowyDział handlowyWzorcownia wyposażenie gastronomiiWzorcownia chlodnictwo
Wzorcownia meble sklepoweWzorcownia urządzenia gastronomiczne
Wzorcownia wyposazenie sklepowSerwis gastronomiczny

Działy firmy
   Oferta skierowana jest do kilku grup klientów;
• Handel – wyposażenie sklepów i magazynów,
• Chłodnictwo – urządzenia chłodnicze,
• Gastronomia – wyposażenie gastronomii
• Zakład produkcyjny – produkcja mebli sklepowych i ekspozycyjnych

Technolodzy produkcjiRozkroj szklaSzlfowanie krzywoliniowe szkła12 Rozkroj szkla13 Rozkroj szklaRozkrój szkłaszlifiwanie szkla16 szlifiwanie szklaMeble szklane szlifowanie krawędzi18 szlifiwanie szkla19 Rozkroj plyt20 Rozkroj plyt etykietowanie21 Rozkroj plyt etykietowanie22 etykietowanie23-fornirowanie
24 centra numeryczne wiercenia25 okleinowanie26 okleinowanie27 montaz meble sklepowe28 meble w paczkach
29 załadunek 01

Biuro projektów
    Dobry pomysł to nie wszystko. To zaledwie początek przedsięwzięcia. Aby mógł zostać osiągnięty sukces nieodłącznym etapem jego realizacji powinien być dobrze przygotowany projekt. W ALBO doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi tego etapu, dlatego w pracach projektowych biorą udział pracownicy o najwyższych kwalifikacjach i największym doświadczeniu.
   Wyniki prac prezentujemy inwestorom korzystając z programów komputerowych, które pozwalają pokazać pojedynczy detal jak i całościowe wyposażenie obiektu. Dzięki wizualizacji mogą Państwo jeszcze przed wdrożeniem zobaczyć i ocenić swoją przyszłą inwestycję.

    Prace nad rzetelnym projektem składają się z wielu zadań, ale cel jest jeden: przedstawić klientowi najskuteczniejsze rozwiązanie dające gwarancję efektywnego rozwoju i osiąganie zysku.  Staramy się być pomocnym partnerem w realizacji Państwa pomysłów i celów.

Możliwości produkcyjne
Dział produkcji składa się z • Wydziału stolarskiego • Wydziału szklarskiego • Wydziału obróbki aluminium • Wydziału ślusarskiego • Wydziału montażu i pakowalni.
   Zgromadzenie w ramach jednego zakładu wszystkich niezbędnych technologii umożliwia szybkie i płynne realizowane nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Cały proces produkcyjny (przygotowanie, realizacja, nadzór) jest zautomatyzowany i przebiega na nowoczesnych maszynach sterowanych numerycznie. Dzięki temu, jesteśmy w stanie realizować terminowo zróżnicowane zlecenia przy zachowaniu standardów najwyższej jakości. 

  W naszych systemach meblowych stosujemy wiele unikalnych rozwiązań. Elastyczna polityka firmy promuje wprowadzanie nowych technologii i pomysłów. Podzespoły są produkowane w naszym zakładzie, a część z nich jest chroniona prawem patentowym. Nasza produkcja jest ciągle doskonalona, a doświadczona i kreatywna kadra umożliwia realizację nowatorskich wizji projektantów.


Zadowoleni Klienci
    Nasza dewiza - Zadowolony klient to nasz sukces. Wiele firm, dla których mieliśmy przyjemność wykonywać zlecenia stało się naszymi stałymi partnerami. Na przestrzeni lat z usług naszej firmy skorzystały tysiące klientów, począwszy od drobnych odbiorców poprzez sieci handlowe i skończywszy na międzynarodowych koncernach.

    Polityka firmy - Nastawienie na zrozumienie potrzeb i wychodzenie im naprzeciw - powoduje, że nasi klienci otrzymują produkty zgodne z ich oczekiwaniami, a powodzenie i rozwój ich przedsiewzięć pozwala nam czerpać satysfakcję i motywuje do ciągłego rozwoju naszej firmy.

You are here: dddd